+420 222 51 10 10  rezervace po telefonu  3d kalendar

Vyzkoušejte jednoduchý recept na výbornou snídani či svačinu a objevte kouzlo těchto jedinečných smínek, které mají blahodárný vliv na naše zdraví.
 
Chia semínka jsou drobná semínka rostliny šalvěje hispánské. Spolu s kukuřucí, fazolemi a amarantem vévodily již od pradávna jídelníčku obyvatel Střední Ameriky. Dodnes jsou chia semínka hojně využívána například u sportovců nebo lidí s vysokou fyzickou zátěží jelikož dokáží poskytnout dostatečnou energii.

 

Chia semínka jsou nejbohatším rostlinným zdrojem omega 3 mastných kyselin důležitých pro naše srdce a mozek. Obsahují i vysoký podíl bílkovin, vitamínů, minerálů a stopových prvků.  Semínka váží dobře vodu – jsou schopny absorbovat až desetinásobek své váhy , čímž vytvoří hustý gel, který navozuje pocit plnosti, zpomaluje trávení cukrů a dobře hydratuje tělo, takže jsou skvělí pomocníky v boji s váhou. Skvěle se hodí do dezertů, smothie, polévek kaší, či do pečiva.
 
Pokud nejste nijak světoborné kuchařky ale rády by jste chia semínka vyzkoušely doporučujeme chia pudink!
 
Budete potřebovat : 
 
250ml mléka
 
5 lžic chia semínek
 
libovolné ovoce 
 
Ovoce rozmixujte s mlékem přidejte chia semínka a dejte do lednice. Nejlépe na noc. Ráno dozdobte kokosem, trochou hořké čokolády , semínky či ovocem a snídaně je na světě. Dobrou chuť!
 
Více na www.ladiesdiary.cz

ON-LINE REZERVACE

rezervace online

 

wifu          edenmultisoexo