+420 222 51 10 10  rezervace po telefonu  3d kalendar

Mgr. Hana Kaslová

MASÁŽE

Reiki, reflexní terapie, Breussova masáž, zásaditá péče o tělo.

Telefon: 775 137 256

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PÉČE O ZÁDA: 

REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD PODLE BREUSSE - jemná, citlivá, energeticko-manuální masáž zaměřená na regeneraci plotének, protistresová hloubková péče  o páteř a celá záda - varianta základní 45 minut 650kč, včetně peelingu 75 minut 850kč, včetně peelingu a zábalu zad 100 minut 1150kč.

PÉČE O NOHY:

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU - masáž plosek, nártů a lýtek zaměřená na relexní plochy orgánů, čímž lze efektivně působit na celý organismus - 45 minut 520kč, možnost zakoupení 5 masáží za zvýhodněnou cenu 2300Kč. Varianta regenerační levandulová péče o nohy - masáž nohou obohacená o jemný peeling 60minut cena 650kč. Varianta exkluzivní regenerační levandulové ošetření nohou 90 minut cena 850kč.

PÉČE O RUCE:

Výjimečná péče o ruce s damašskou růží - aroma pravé růže posiluje vnímaní lásky, ženskost a mateřství, zklidňuje při napětí a navozuje laskavou atmosféru, ošetření zahrnuje koupel ruku v růžové vodě, renerační peeling s jojobovými estery, masáž rukou růžovým olejem a nakonec výživný hydratační zábal růžovým krémem. 30 minut cena 350kč.

PÉČE O HLAVU A OBLIČEJ:

PROTISTRESOVÁ INDICKÁ MASÁŽ HLAVY- masíruje se pokožka hlavy, obličeje, součástí masáže je i masáž ušních boltců, které jsou poseté mikrosystémy, do nichž se promítá celé tělo, dále je věnována pozornost i závodým svalům, šíji a horním končetinám. Nepoužívají se oleje, pouze specilní hmaty 30 minut cena 450Kč.

MASÁŽ OBLIČEJE - masáž se provádí jemným a citlivým pohybem v oblasti obličeje, krku, dekoltu a šíje vybraným obličejovým regeneračním olejem či arganovým olejem, který je považován za elixír mládí. Působí na reflexní body, čímž se navodí sedativní a uklidňující efekt, oddaluje proces stárnutí, masáž vyhlazuje a zjemňuje pleť, hydratuje ji a vyživuje, zvyšuje elasticitu pleti 30minut za 350kč.

HARMONIZAČNÍ LUXUSNÍ PÉČE O OBLIČEJ - příjemná relaxační procedura s přiložením exkluzivní obličejové masky firmy Larens, revoluční maska s dlouhodbým efektem působení sedm dní, hloubkově hydratuje, má liftingový účinek, citelně vyhlazuje pokožku a vyrovnává tón pleti 60 minut 700kč.

DALŠÍ PÉČE O TĚLO:

OŠTŘENÍ REIKI - učinný japonský systém léčení a podpory duchovního růstu, vede k hlubokému uvolnění, odstraňuje z těla jedy, přivádí léčivou životní sílu a uvolňuje zablokovanou energii, v těle se nastartuje samouzdravovací proces, tělo se začně čistit, harmonizovat a doplňovat pozitivní energii 45 minut 600kč. (cena včetně ošetření páteře - celkem 60 minut cena 900Kč)

ZÁSADITÁ PÉČE O TĚLO:

Zásaditá masáž celého těla bylinnými měšci - originální masáž bylinnými měšci je tradiční ajurvédskou technikou, která působí na všechy smysly, spolupůsobí zde synergie zásadité soli Meine Base a pečlivě vybranách bylin, které jsou nahřívány v páře 90minut cena 1100Kč.

Zásaditá péče o celulitidu -  ošetření celulitidy na břichu, stehnech a hýždích 120 minut za 800kč. ( cena za 6 ošetření 4200Kč, 12 ošetření 7200Kč)

ON-LINE REZERVACE

rezervace online

 

wifu          edenmultisoexo