+420 222 51 10 10  rezervace po telefonu  3d kalendar

Privátní finská a parní sauna

Naše privátní sauny nabízejí  hostům soukromí a ničím nerušenou relaxaci s blahodárnými účinky na zdraví člověka. K dispozici je finská sauna ze světlého dřeva a horká pára tzv. parní lázeň. Po ohřátí v saunách je pro Vás připravena ochlazovací dvousprcha. Součástí privátních saun je útulná odpočívárna s lehátky. Pro zpříjemnění požitku si můžete před vstupem do sauny objednat u obsluhy něco ze široké nabídky  osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů. Privátní sauny jsou vhodné pro páry i skupinky přátel.           

Finská sauna  

Ve finské sauně je lidský organismus vystaven vysokým teplotám okolo 80°-100° Celsia při relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 8 – 15 %. Dochází zde k intenzivnímu pocení, při kterém se lidská pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzován krevní oběh. Finská sauna má blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu vč. svalstva, má příznivé kosmetické a relaxační účinky. Je prospěšná jako prevence vůči nemocem dýchacích cest, alergiím vč. kožních a vede k otužování celého těla.

Parní sauna         

Parní sauna je velmi podobná finské sauně. Klima je v ní však jiné – mnohem vlhčí a ne tak horké, pouze mezi 43°C a 46°C a s relativní vlhkostí nad 100%.Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování. Parní lázeň je vhodná při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy, akné apod. Je dobrým prostředkem k relaxaci, stimuluje životní funkce, celkově omlazuje organismus a podporuje redukci váhy. 

ON-LINE REZERVACE

rezervace online

 

wifu          edenmultisoexo